Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 11

ROBERT von CAMBRAI.

Aurifodina universalis scientiarum divinarum humanarumque. Editio in Germania tertia. 3 in 2 Bdn. Köln, F. W. J. Metternich 1759. Fol. Mit 3 whd. Holzschnitt-Druckermarken und 1 blattgr. Textkupfer. 7 Bll., 757 S.; 2 Bll., 751 S.; 2 Bll., 266 S. Ldr.- Bde. d. Zt. mit RSch. (etwas fleckig und beschabt).

- VD 18, 90365402, 90365453, 90365461. - Tlw. etwas fleckig und gebräunt. (2)

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

21.09.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

ROBERT von CAMBRAI.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 21.09.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online