Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 146

PARA du PHANJAS, (F.).

Arithmeticae, algebrae, et geometriae principia. E gallico sermone in latinum vertit F. T. Venedig, L. Baseggio 1782. Kl.- 8vo. Mit 7 gefalt. Kupfertafeln. 618 (recte 622) S., 1 Bl. HPgmt. d. Zt. mit RSch. (etwas fleckig und berieben).

- Tlw. etwas fleckig und gebräunt.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

21.09.2020 - 15:48

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

PARA du PHANJAS, (F.).

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 21.09.2020 - 15:48
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online