Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 212

TIROL. -

"Comitatus principalis Tirolis". Kolor. Kupferstichkarte mit figürlicher Titelkartusche. Nürnberg, J. B. Homann (um 1750). Ca. 48 x 58 cm. Passep., gerahmt.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

21.09.2020 - 16:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

TIROL. -

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 21.09.2020 - 16:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online