Brillant Damenring zus. ca. 0,40 ct
Weißgold 585, fünf Brillanten, RW 53, 3,2 gøg3
17.09.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 17.09.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- .gestempelt/*/Briefstück - Partie Dubl. Schweiz 1854/1978 - meist mehrf.,
- Diamant Ohrclipsgehänge zus. ca. 0,70 ct
- Altschliffdiamant Damenring 0,50 ct (graviert)
- PKW "VW Passat Variant Highline 2,0 TDi DPF DSG",