Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-454275/0004

Diamantbrosche

Gold 585 Platin 950 kombiniert Altschliffbrillant, Achtkantdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 0,35 ct, Kulturperlen,8,2 gøg8

24.09.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:

Diamantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hodinky
Datum: 24.09.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 23.09.2020