Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048926/0004

Altschliffbrillant Ohrschrauben zus. ca. 1 ct

Gold Weißgold ca. 585, 1,5 g, Schraubpatente fehlenøG1

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

24.09.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hodinky
Datum: 24.09.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 23.09.2020