Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048926/0005

Diamantbrosche zus. ca. 0,60 ct

Gelb- Rose- und Weißgold 585 Altschliffbrillanten und -diamant, 10 gøG10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

24.09.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hodinky
Datum: 24.09.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 23.09.2020