Čís. položky 110-022433/0009

Moskauer Ikone

Moskauer Ikone - Umění a starožitnosti

, "Gottesmutter von Iwerskaja", Mitte 19 Jh., Öl auf Holz, ca.16,5 x 13 cm, vergoldetes Oklad, in verglastem Schaurahmen

14.09.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:

Moskauer Ikone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.09.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online