Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0013

Künstler um 1900 Mann mit Pfeife,

signiert R. Richter, Öl auf Holz, 24 x 19 cm, gerahmt,

14.09.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 14.09.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online