Provinzieller Arbeitshocker
sogen. Schusterschemel, 19./20. JH., 3-passiges Fußgestell mit gedrechseltem runden Sitz, H:39 cm, D:38 cm, Altersspuren
14.09.2020 - 11:01
- Vyvolávací cena:
Provinzieller Arbeitshocker
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.09.2020 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Carl Lafite
- Emil Duschanek
- Sasaniden, Xusro II.