Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016508/0001

A. Barth

(um 1900) "Die Austernesser", nach Esteban Murillo, Öl auf Leinwand, 115,5 x 94,5 cm, gerahmt, Leinwand partiell mit Mängel, leicht wellig, Keilrahmen drückt durch

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.09.2020 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

A. Barth

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.09.2020 - 11:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online