Brillant Saphir Ring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,12 ct, RW 58, 7,6 g, Tragespuren øG7
17.09.2020 - 15:02
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillant Saphir Ring
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.09.2020 - 15:02 |
Prohlídka: | 11.09. - 17.09.2020 |