Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038975/0007

Vase, Angelo Ballarin, F. & M. Ballarin, Murano um 2000

farbloses Glas mit dunkelblauen, türkisen und gelben Streifen, an der Wandung Firmenetikett, über dem Stand signiert A. Ballarin murano, Höhe ca. 22 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

17.09.2020 - 15:41

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 17.09.2020 - 15:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2020