Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038940/0002

Kleine Platte, Johann Wagner & Sohn, Berlin um 1900

Silber 800, rechteckig, floraler Reliefdekor und Monogramm AN, ca. 28,5 x 12 cm, deutsche Staatspunze ab 1888, Gewicht ca. 259,1 g, Gebrauchsspuren øS259

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

17.09.2020 - 15:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2020 - 15:42
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2020