Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-198842/0001

Raymond Weil Tango Armbanduhr

Edelstahl, tlw. vergoldet, Quarzwerk, Datum, PerlmuttZifferblatt, aufgesetzte röm. Ziffern und acht Brillanten, Ref. Nr. 5399, Gehäuse Nr.: V 858719, Durchmesser ca. 30 mm, 63,6 g, Service wird empfohlenøx

24.09.2020 - 11:07

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Raymond Weil Tango Armbanduhr

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 24.09.2020 - 11:07
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online