Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071969/0002

Itaienische Schule, 17. Jahrhundert

Landschaft mit der Heiligen Familie, Öl auf Holz, 13 x 11 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

22.09.2020 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online