Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071082/0001

Moritz Müller II

(München 1868-1934 Lausa) Gams und Steinadler, signiert, bezeichnet und datiert M. Müller München 1907, Öl auf Leinwand, 80 x 60 cm, gerahmt,(Rei)

Provenienz: Dorotheum Wien, 19. Februar 2019, Los 256; Privatbesitz Österreich.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.09.2020 - 10:05

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Moritz Müller II

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online