Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072055/0013

Künstler 19. Jhdt.

Wäscherinnen an der Donau, signiert L. Peyer, Öl auf Leinwand, 50 x 66 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.09.2020 - 10:11

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online