Čís. položky 138-067118/0001

Friedrich Perlberg

Friedrich Perlberg - Obrazy

(Nürnberg 1848-1921 München) Kreuzgang, Mönche und Bettler, signiert F. Perlberg, Aquarell auf Papier, 45 x 32 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.09.2020 - 10:17

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Friedrich Perlberg

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.09.2020 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online