Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071004/0001

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Südliche Ansicht, signiert, datiert P. Unbereit 1916, Öl auf Leinwand, 80 x 61,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.09.2020 - 10:21

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Paul Unbereit

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online