Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056572/0002

Englische Schule, frühes 19. Jahrhundert

Frauenbildnis, Öl auf Leinwand, oval, 104,5 x 83,5 cm, gerahmt

Expert: Mark MacDonnell Mark MacDonnell

mark.macdonnell@dorotheum.at

22.09.2020 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

mark.macdonnell@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online