Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068231/0002

Camilla Göbl-Wahl *

(Wien 1871-1965) Stillleben mit Äpfel, signiert C. Göbl, Öl auf Holz, 29 x 45 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.09.2020 - 10:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Camilla Göbl-Wahl *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online