Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069939/0004

Antonio Tempesta

(Florence 1555-1630 Rome) Moses befiehlt den Israeliten die Äthiopier anzugreifen, 1613, Kupferstich auf Bütten, in der Platte monogrammiert AT, 20,5 x 28,5 cm, mit winzigem Rändchen um die Plattenkante, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.09.2020 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Antonio Tempesta

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online