Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071944/0001

Ferdinand Karl Gold *

(Wien 1882-1981) Dahlienstrauß, signiert Ferdinand Karl Gold, Öl auf Leinwand auf Karton, 52 x 40 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.09.2020 - 10:32

Vyvolávací cena:

Ferdinand Karl Gold *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:32
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online