Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067951/0003

Matthias Rudolf Toma

(Wien 1792-1869) Gebirgslandschaft mit Wanderer, signiert, datiert M. R. Toma fec. 1867, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.09.2020 - 10:41

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Matthias Rudolf Toma

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online