Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071471/0006

Josef Thoma

(Wien 1828-1899) Blick auf den Dachstein, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 50 x 82 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.09.2020 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Josef Thoma

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online