Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072595/0001

Paul Unbereit

(Berlin 1884-1937 Wien) Dorfmotiv, signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, 23,5 x 34 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.09.2020 - 10:44

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Paul Unbereit

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:44
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online