Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071068/0017

Aquarellist, 19. Jahrhundert

Mutter mit ihren Kindern, an einer Hausmauer sitzend, Aquarell auf Papier, 47 x 36 cm, gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.09.2020 - 10:49

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Aquarellist, 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online