Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071003/0003

Josef Pukert, Österreich um 1910

Motiv aus den Praterauen, betitelt K. K. Prater, signiert und datiert Purkert Josef 28. X.191. (vom Passepartout verdeckt), Aquarell auf Karton, 34 x 45 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.09.2020 - 10:50

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online