Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024121/0002

Gunnar Zätestam *

(1943 geb. Schweden) Schafberg - Wolfgangsee, signiert: G. Zätestam, rückseitig bezeichnet, datiert: 2013 und signiert: Gunnar Zätestam, Öl auf Leinwand, ca. 41 x 27 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:

Gunnar Zätestam *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online