Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025172/0001

Erich Ruprecht*

(Geistthal 1931 geb.) Landschaft, monogrammiert: E R, datiert: (19)74, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 55,5 x 72 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Erich Ruprecht*

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online