Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025190/0005

Wohl Tschechischer Künstler um 1967

Ohne Titel, signiert: Vacha (?), datiert: 1067, Acryl-Mischtechnik auf Hartfaserplatte, ca. 103 x 85 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online