Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025086/0005

Maler Anfang 19. Jahrhundert

Zeus und Hebe, Öl auf Leinwand, ca. 67,5 x 55 cm, gerahmt (SLS)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Maler Anfang 19. Jahrhundert

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online