Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025240/0001

Maler des 20. Jahrhunderts

Blick auf den Traunstein und die Schlafende Griechin, Öl auf Holz, ca. 45 x 58 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maler des 20. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online