Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025296/0009

Monogrammist um 1900

Mediterranes Kloster am Berg, undeutlich monogrammiert, Öl auf Leinwand, ca. 38,5 x 42 cm, Leinwand mit hinterklebter und restaurierter Fehlstelle, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

Monogrammist um 1900

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online