Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025408/0004

Franz Ecker *

(Bad Hall 1943-1999 Linz) Ohne Titel, signiert: F. X. Ecker, datiert: (19)98, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 49 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Ecker *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online