Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025310/0025

Maler um 1924

Interieur, undeutlich signiert: W Bondard (?), datiert: (19)24, Öl auf Holz, ca. 62,5 x 49,5 cm, Farb-Fehlstellen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Maler um 1924

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online