Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025031/0038

Hans Weibold *

(Linz 1902-1984) Blumen in einer Vase, signiert: Hans Weibold, datiert: 1973, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 47 x 32 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Hans Weibold *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online