Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025103/0001

Kurt Kramer *

(Freiland, NÖ 1945 - 2008 Wien) Drakentoeter, signiert: Kurt Kramer, datiert: (19)88, betitelt, Mischtechnik und Collage auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 56 x 46 cm, verglast, gerahmt, Glas gesprungen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kurt Kramer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online