Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025042/0005

Alois Nimmervoll*

(Linz 1943 geb.) Wolkenstimmung, signiert: Alois Nimmervoll, datiert: 1990, Aquarell und Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 29 x 40 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:

Alois Nimmervoll*

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online