Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025313/0006

Fritz Aigner *

(Linz 1930-2005) Kannibalismus an einem Dichter, handsigniert: F. Aigner, datiert: (19)72, nummeriert: 126/199, Linolschnitt auf Papier, Druckstockgröße ca. 67,5 x 89,5 cm, Blattgröße ca. 76 x 107 cm, teils stockfleckig, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Fritz Aigner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online