Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025029/0001

Monogrammist um 1958

Kanal in Venedig, monogrammiert: E M, datiert: (19)58, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 56 x 60 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:

Monogrammist um 1958

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online