Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025042/0002

Alois Nimmervoll*

(Linz 1943 geb.) Rapanui, signiert: Alois Nimmervoll, datiert: 1993, betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 70 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:

Alois Nimmervoll*

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online