Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025031/0048

Wolfgang Stracke *

(Graz 1953 geb.) Blick auf Prag, signiert: Wolfgang Stracke, datiert: 1987, betitelt, Tusche und Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 36,5 x 54 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:25

Vyvolávací cena:

Wolfgang Stracke *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online