Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025031/0050

Hieronymus Löschenkohl

(Elberfeld 1753-1807 Wien) Anmarsch des Grosveziers mit der Armee, bezeichnet, Kupferstich, handkoloriert (aquarelliert), Passepartout-Ausschnitt ca. 34 x 56,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hieronymus Löschenkohl

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online