Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025010/0020

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Ohne Titel, signiert: P. Keil, ortsbezeichnet: Berlin, Acryl auf Platte, ca. 90,5 x 60,5 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Peter Robert Keil *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online