Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025285/0003

Walter J. Boschan *

(Wien 1911-1984 Salzburg) Ex Montibus, monogrammiert: W. B, datiert: MCMLV (1955), betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 74 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:27

Vyvolávací cena:

Walter J. Boschan *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online