Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025307/0004

Manfred Koutek*

(Linz 1951 geb.) Panta Rhei, signiert: Koutek, rückseitig signiert und betitelt, Aquarell-Mischtechnik auf festem Papier, Blattgröße ca. 60 x 88 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.09.2020 - 15:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Manfred Koutek*

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.09.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online