Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-452833/0003

Brillant Anstecknadel

Gold 580, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,60 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,3 gøg2

01.10.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillant Anstecknadel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.10.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 30.09.2020