Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-455716/0001

Allianzring

Gold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, ein Saphir, RW 55, 5,3 gøg5

Expert: Stephan Kutil

01.10.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Allianzring

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.10.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 30.09.2020